login   |    register
 General Modeling
CAMPAIGNS
MISSION: GÖREV: AY-YILDIZ            
  MISSION:GÖREV: AY-YILDIZ
  CAMPAIGN LEADER:wampum
  START DATE:July 1st, 2005
  ENDS:October 29th, 2005
Award Ribbon
Upon completion of this campaign you will recieve this fine ribbon to decorate your profile page and act as a link back to this page.

Kampanya Nişanı
Bu nişan 1 temmuz-29 ekim 2005 tarihleri arasında yer alan ve Türkoramanın ilk kampanyası olan "Görev: Ay-Yıldız" kampanyasını başarıyla sonuçlandıranlara verilmiştir.

Operational Overview
Türkorama bünyesinde yapılacak olan bu ilk kampanya, katılımın bol olması maksadıyla her ölçeğe ve her türlü modele açıktır. Dioramalar, vinyetler, tek başına figürler, sivil veya askeri araçlar ve ecişler kampanyaya katılabilirler. İsteyen birden çok modelle de katılım yapabilir. Yapmanız gereken, modelinizi 29 Ekim 2005 tarihine kadar bitirmek, resimlemek ve en geç bu tarihte, önceden açılmış olan başlıkta tek resimle sunumunuzu yapmak.
Kampanyanın bitim tarihi Cumhuriyet Bayramına denk geliyor. Resmi geçit de aynı tarihte başlayacak.
Kampanya geleneklerine uygun olarak bir nişan yaratacağız. Forumda bu konuda herkesin fikri alınacak ve forumda ilgili başlık altında bu kararlaştırılacal. Bu nişan, kampanyayı başarıyla bitiren herkesin profil sayfasına yerleştirilecek.
Kampanyanın tek görevi, yapılacak olan çalışmanın bir yerine AY-YILDIZ yerleştirmek. Ay ile yıldız birbirlerinden ayrı yerleştirilebilir. Bunu, yaptığınız figürün herhangi bir yerine ilave edebilir, dioramadaki bir binanın duvarına çiziktirebilir veya arabanın aynasına asabilirsiniz. Burada hayal gücünüzden faydalanın. Kampanya forumunda bu konuda tartışıp, neyi nasıl yapacağınızı paylaşabiliriz.
Kampanya için yapılan çalışmanın, yapım aşamaları fotoğraflarını forumda sergilemek ve fikir alışverişinde bulunmak için çekinmeyin.

The Rules and Regs
Kampanya Kuralları:
1-Bu bir yarışma değil. EĞLENİN!
2-Çalışmanın yapım aşamalarını paylaşın
3-Ay-Yıldızı birbirinden ayrı da olsa çalışmanın bir yerlerine iliştirin
4-Çalışmanın bitmiş haldeki dört (veya daha fazla) resmini galerinize koyun.
5-Cumhuriyet Bayramında açacağımız resmi geçite katılın.

     
17
PARTICIPANTS

Click to see their campaign info.

atoplu
campari
Ediz
erhntly
gkalay
Graywolf
heydrich
JollyRoger
K_Lonewolf
oomi
prince1
relicks
The_King
wampum
WRTBGS
yilmazer
zwan